o nas

Firma ILTES zajmuje się relokacją  – profesjonalnym transportem pojazdów na kołach na terenie całej Europy. Nasze usługi spotkały się z najwyższym uznaniem pośród naszych klientów – począwszy od małych firm, indywidulanych importerów, lokalnych dealerów samochodów dostawczych i ciężarowych, kończąc na wiodących producentach pojazdów ciężarowych i autobusów oraz ich generalnych przedstawicielstwach zarówno w Polsce jak i całej Europie. Współpracujemy również z producentami zabudów oraz z firmami szkoleniowymi, agencjami marketingowymi, organizatorami wystaw i targów.

Naszymi atutami są: wieloletnie doświadczenie, szybkość realizacji powierzonych zadań, elastyczne podejście do klienta oraz bezpieczeństwo wykonywanych przewozów. Dzięki dużej grupie doświadczonych kierowców jesteśmy w stanie zrealizować szybko i skutecznie każde, nawet najbardziej skomplikowane zamówienie.  Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Stale podnosimy nasze kwalifikacje regularnie uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego, techniki jazdy, ecodrivingu. Każdy z naszych kierowców jest przeszkolony w zakresie udzielania pierwszej pomocy medycznej.